Loading...

Aston Martin Rapide S

Wśród znanych marek samochodów, które jednocześnie są najczęściej obiektem marzeń osób zainteresowanych światem motoryzacji, trzeba wymienić również Aston Martin. To luksusowe samochody, które mogą pochwalić się niezwykłą i bardzo charakterystyczną linią, a do tego mają też do zaoferowania niezłe osiągi. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje Aston Martin Rapide S. Dlaczego właśnie ten model? To właśnie Rapide S był nagradzany jako jeden z najpiękniejszych samochodów na świecie. W zależności od zasobności portfela i potrzeb, ten argument po stronie modelu Rapide S może mieć bardzo duże znaczenie.

Nie każdy szuka auta, które pozwoli na wygrywanie ulicznych wyścigów lub jazdę off roadową. Czasem kryterium numer jeden jest design. Aston Martin Rapide S zdecydowanie należy do samochodów, którymi warto wyjechać na ulicę jedynie po to, by zaprezentować się za kierownicą. Samochód przyciąga wzrok przechodniów niezależnie od płci, wieku, majętności i wykonywanego zawodu. To zdecydowanie z najpiękniejszych samochodów na świecie.

lexus rx

A jak prezentuje się od strony technicznej? Jeśli jednak przyjdzie nam wcisnąć gaz do dechy, Aston Martin na pewno nas nie zawiedzie. Rapide dysponuje mocą 477 KM. Do setki potrafi przyspieszyć w ciągu 5,1 s, a jego prędkość maksymalna to 297 km/h. Z takimi osiągami jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet na torze wyścigowym. Rapide nie był wymyślany od nowa.

To model bazujący na popularnym dawniej Aston Martinie D89, który również zachwycał niebanalnym designem i niezłymi parametrami.

Kosmetyki samochodowe www.lumalamp.pl