Loading...

Czy używane znaczy gorsze?

Zdarza się, że jeśli przyznajemy się, ze kupujemy coś używanego – towarzystwo uśmiecha się drwiąco. Używane ubrania? Używane meble? Używany samochód? Należy się tylko zastanowić, co w tym złego? Produkty w większości wcale nie są w gorszym stanie od oryginałów, a ceny są bardzo konkurencyjne.

Używane ubrania można kupić za grosze, a idąc w nich na imprezę zrobić furorę! Używane meble wystarczy umyć, czasem lekko odrestaurować i już – efekt murowany za niewielkie pieniądze. Bo nie jest sztuką kupić coś drogo, sztuką jest kupić dobrą rzecz płacąc za nią niewiele.

Tak samo jest z samochodami używanymi. Kilkuletnie modele nie wiele różnią się od aut wprost z salonu, a kosztują nieraz 1/3 początkowej ceny. A przy zakupie samochodu używanego może nam pomóc warsztat samochodowy gdańsk.

Takie auta są jeszcze czasem na gwarancji. Biorąc na zakupy samochodowe znajomego mechanika, z pewnością dokonamy dobrego zakupu.

Nie będziemy dużo do niego dokładać. Poza tym, niektóre samochody są tak piękne, że nawet używane prezentują się zjawiskowo.

Bo używane samochody to czysty interes, oczywiście jeśli robimy zakupy z głową – jak przy każdym innym zakupie.

dealer toyoty poznań www.kuc-koch.pl