Loading...

Długie, przyciemnione rzęsy – naturalnie

Nic nie zastąpi wykończenia perfekcyjnego makijażu oka niż długie ciemne rzęsy. Możemy stosować najlepsze i najdroższe tusze do rzęs, zarówno wydłużające, jak i pogrubiające.

www.festiwalnastroje.pl

Jednak nic nie jest w stanie polepszyć ich wyglądu, a tym samy dawać spektakularnego efektu, jeżeli kondycja rzęs nie będzie najlepsza. Można oczywiście przyciemnić je henną, ale to sposób na trzy tygodnie i często podrażniający oczy.

Najlepszym sposobem jest pobudzenie ich wzrostu oraz regeneracja zniszczonych włosków, przy pomocy specjalnie opracowanych odżywek. Na rynku istnieją w tej chwili trzy najbardziej skuteczne preparaty, które w szybkich czasie pozwalają cieszyć się pięknym i długimi rzęsami.

Jednak koszt półrocznej kuracji przekracza, co najmniej dwieście złotych w zależności od producenta. Dlatego też nie jest to dostępny dla wszystkich środek.

Jednak również dla naszych rzęs matka natura znalazła doskonałe rozwiązanie równie skuteczne, jak stosowanie profesjonalnych odżywek. Otóż wystarczy tylko codzienne smarowanie rzęsy odrobiną olejku rycynowego, aby po tygodniu zaobserwować różnice.

Nie dość, że wzrost rzęs zostanie szybko pobudzony, to będą one wyglądały na zdrowsze, pełne blasku, a także przyciemnione. Na takich rzęsach każdy tusz będzie prezentował się świetnie.

Można zastosować maseczkę w postaci wazeliny z olejkiem rycynowym łatwiej się nakłada ze względu na gęstą konsystencje oleju. Jednak, jeśli zanurzymy w buteleczce czystą szczoteczkę po tuszu do rzęs, nie będzie to takie kłopotliwe.

https://biopack.com.pl/ https://duda-cars.pl/blacharnio-lakiernia/