Loading...

Nowe auta, super bajery

Posiadacze nowych aut mogą liczyć na wiele bajerów, które urozmaicą jazdę, wpłyną na komfort jazdy i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo za kierownicą. Choć za prestiż i wygodę się płaci – warto. Ci którzy mogą sobie pozwolić na zakup co raz to nowych egzemplarzy są szczęściarzami – co rynek motoryzacyjny cały czas się rozwija i nie zamierza przestać. Klimatyzacja, kiedyś była wyznacznikiem luksusu – dziś jest standardem.

Podobnie jak szyberdach oraz elektroniczne lusterka czy elektronicznie opuszczane szyby. Na co więc dziś mogą liczyć posiadacze nowoczesnych samochodów? Coraz więcej nowych aut jest wyposażonych w podgrzewane siedzenia – to przydatna funkcja zwłaszcza zimą. Panoramiczny ekran daje możliwość podziwiania widoków bez konieczności wychylania się z okno. Sprawdza się podczas jazdy nocą, a także kiedy jesteś w górach.

Czujnik parkowania – parkowanie nigdy nie było tak proste. System noktowizji jest cudem techniki – droga jest dużo lepiej widoczna nocą, ponieważ oświetlają ją nie tylko reflektory. Fajnym bajerem jest też kontrola głosowa – bez rozpraszania się podczas jazdy możesz zmienić stację radiową lub zadzwonić do znajomych. Taki system działa na Twój głos.

www.konsulat-slowenia.pl