Loading...

Pojemny Fiat Multipla

Fiat Multipla to samochód, którzy szybko stał się popularny w Internecie. Głównie za sprawą niebanalnej linii nadwozia. Niebanalna to zresztą duży eufemizm, bo – co tu dużo mówić – Multipla stała się po prostu obiektem żartów.

Nie brakuje jednak też takich, dla których to właśnie ten samochód jest obiektem marzeniem. Design samochodu to zawsze kwestia gustu, więc z pewnością wielu nabywców ceni sobie charakterystyczny wygląd tego modelu Fiata. Czy jednak Multipla zasługuje na tytuł najlepszego samochodu na świecie? Oczywiście wszystko zależy od tego, na jakie cechy motoryzacyjnych dzieł położymy nacisk.

Jeśli zapytamy o przyspieszenie czy prędkość maksymalną, Multipla z pewnością nie wypadnie najlepiej. Co innego, gdy kryterium stanie się pojemność oraz przyjemność z prowadzenia. Multiplą po prostu świetnie się jeździ i jest to auto idealne do dalekich podróży.

Pojemny bagażnik jak i stosunkowo duże wnętrze pozwoli na zabranie wielu niezbędnych bagaży oraz komfortową jazdę nawet przez wiele godzin. Samochód dobrze trzyma się drogi co jest całkowicie przewidywalne. Nic dziwnego, że zasłużył sobie na tytuł jednego z najlepszych aut świata w kultowym magazynie Top Gear, który zwykle skupia uwagę czytelników na super-samochodach i markach takich jak Ferrari, Lamborghinii czy choćby Mercedes.

Do kolejnych zalet Multipli możemy zaliczyć również niewysoką cenę oraz bezawaryjność. Inny plus z punktu widzenia przeciętnego konsumenta to nieduże spalanie. Multipla zużywa średnio 6l/100 km.

tablice rejestracyjne motocyklowe www.marcinkaminski.bedzin.pl