Loading...

Samochód na firmę – korzystniej wybrać nowy model

Samochody nie są kupowane tylko przez osoby prywatne. Są nieodłącznym elementem niemal każdej firmy, a już z pewnością takich prężnie działających. Bo samochody zapewniają sprawy i szybki dojazd w każde miejsce.

To niezbędne podczas wyjazdów służbowych, a nawet spotkań na mieści. Zamiast wydawać krocie na taksówki, lepiej zainwestować we własny wóz. Pytanie tylko, na jaki model się zdecydować.

Następnie pozostaje jeszcze jednak kwestia, mianowicie – wybrać auto używane, czy też nowe? Jeśli na zakup auta decyduje się firmą – najlepiej zdecydować się na model nowy. Dlaczego? Ponieważ dużo bardziej się to opłaca. Nowe auto to duże koszty, a duże koszty to dla firm poniekąd dobre nowiny – w końcu można je wpisać w rozliczenie.

Nowy model można wziąć na kredyt bądź w leasing a następnie co miesiąc wpisywać to w koszty… to bardzo praktyczne rozwiązanie, na które decydują się zarówno małe, rodzinne firmy, jak i duże przedsiębiorstwa obracające naprawdę dużą gotówką. Tu poza nowym autem i kosztami, mamy z głowy serwis i naprawy.

samochody używane kraków www.arena-gliwice.com.pl