Loading...

Soda oczyści cały dom

W każdej szufladzie pani domu znajdziemy tą małą saszetkę z proszkiem sody oczyszczonej. Choć w jej nazwie widnieje jej najważniejsza właściwość oczyszczająca, to jest ona nie wiedzieć, czemu często pomijana lub po prostu nie ma się o niej pojęcia. Wygląda jednak na to, że soda oczyszczona oprócz działania spulchniającego, które wykorzystuje się w kuchni do gotowania, ma również szerokie spektrum działania, jako naturalny środek do czyszczenia. Jest doskonałym neutralizatorem wszelkich nieprzyjemnych oraz intensywnych zapachów w kuchni. Doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkich urządzeń i sprzętów gospodarstwa domowego. Idealnie nadaje się jako środek usuwający i przeciwdziałający powstawaniu trudnej do usunięcia rdzy.

Bez problemu wyczyścimy nią armaturę łazienkową, używając jej zamiast proszku do szorowania, jest także doskonałym wybielaczem różnego pochodzenia plam na ubraniach. Jej szerokie zastosowanie czyni z sody oczyszczonej najlepszy środek czyszczący właściwie na wszystko. Poza tym jest dobrym zamiennikiem wszelkich niebezpiecznych chemicznych substancji stosowanych do sprzątania domu, szczególnie wtedy, gdy biegają w nim małe dzieci. Może być stosowana na kilka sposobów w zależności od intensywności i miejsca objętego zabrudzeniem. Jako sypki proszek bezpośrednio nanoszący na zabrudzoną powierzchnię. Wymieszana z boraksem oraz solą jest doskonałym proszkiem do szorowania.

Także jako pasta czy roztwór przygotowany na bazie wody doskonale usuwa bardziej zaschnięte i intensywniejsze zabrudzenia.

https://exeller.be/produkt/cicerpro-70s-koncentrat-bialka-z-ciecierzycy-rozpuszczalny/