Loading...

Kobieta piękną jest – domowe SPA

Kobieta – piękna, zadbana istota, istne bóstwo. Jednak w gruncie rzeczy to osoba, która ma na głowie zbyt wiele obowiązków. Przygotowanie śniadania, ubranie dzieci, zawiezienie ich do szkoły, potem praca, zakupy, obiad, sprzątanie, pomoc w nauce, kolacja.

Gdy przychodzi wieczór nie ma już na nic siły. Dlatego tak bardzo cenimy sobie chwile relaksu i odpoczynku, najlepiej w pięknym gabinecie SPA. Jednak nie zawsze mamy ochotę na opuszczanie domu.

Często dzieje się tak, że chcemy zrobić sobie małe kosmetyczne popołudnie w domowym zaciszu. A tu nagle okazuje się, że skończył nam się nasz ulubiony peeling, maska nawilżająca na twarz jest przeterminowana, a serum na włosy zapomniałyśmy kupić. Nawet olejek do kąpieli po prostu wyparował.

Można się załamać, zapłakać lub nawet popaść w paranoje. Mamy wolny wieczór i ochotę na pielęgnacyjne przyjemności, ale bez kosmetyków nie mamy szans na jakikolwiek relaks. Jednak my kobiety mamy na wszystko radę oraz sposoby i również w tym przypadku znajdziemy złoty środek.

Otóż wyczarowanie prostych, naturalnych, a nawet skutecznych kosmetyków jest możliwe przy użyciu domowych składników. Nie ma nic prostszego, niż stworzenie bardzo relaksującej kąpieli, gruboziarnistego peelingu do ciała, czy nawet masek do twarzy o różnych właściwościach. Domowe kosmetyki to bardzo tanie rozwiązanie, szybkie przygotowanie, skuteczne działanie, ale również naturalne preparaty bez konieczności stosowania konserwantów i innych ulepszaczy.

https://exeller.be/kategoria-produktu/aminokwasy/ miód prosto z pasieki